Joga

SÚKROMNÉ LEKCIE, LEKCIE PRE FIRMY A JOGA V ANGLIČTINE

Joga – jednoducho znamená spájanie – či už spojenie fyzického s mentálnym, pohybu a dychu, vnútorným svetom a svetom vonkajším alebo spojenie jednotlivca s celkom. Na internete a v knihách nájdeme množstvo vysvetlení. Pre mňa osobne je joga spojenie sa sama so sebou a spojenie sa s vami a s okolitým svetom. Poznáme už mnoho vetiev a druhov jogy, mne najbližšie sú Hatha, Vinyasa a Hormonálna Jogová Terapia.

Kde ma nájdete

Pôsobím v krásnom štúdiu Jupiti v Trenčíne. Moje otvorené lekcie a kurzy nájdete na stránke štúdia, sekcia rozvrh.
Organizujem víkendové a jednodňové semináre Hormonálnej jogy po celom Slovensku a dvakrát ročne vás beriem na Ajurvédske pobyty s jogou na Sri Lanku.

mirka-migasova-joga-trencin

Súkromné lekcie

Ak máte radšej individuálny prístup, uprednostňujete prístup 1na1 alebo máte zdravotné problémy a potrebujete osobitnejšie nasmerovanie, súkromné lekcie sú pre vás ako stvorené (pre jednotlivcov alebo pre skupiny do 5 ľudí).

Firmy

Joga na pracovisku má podložené benefity pre zamestnancov. V zahraničí je to veľký trend, ktorý sa postupne dostáva aj do slovenských firiem a na úrady.
Jogu môžete taktiež zahrnúť ako program do svojich team buildingov, firemných podujatí a rôznych školení pre zamestnancov.

Medzi preukázateľné benefity cvičenia jogy na pracovisku patria:

Recenzie na online hodiny od firemných zákazníkov

Yoga in English

Hi, Yoga in Enlish in Trenčín and its surroundings..

My yoga journey started in SE Asia back in 2013. It was in Bali that it all began. After few years of practicing I have decided it was a time to move my practice forward so I signed up for YTT in India. I have attained my 200h Yoga Alliance certificate for Hatha, Vinyasa and Ashtanga in 2016.

Since I moved back to Slovakia in 2018 I nearly immediately started to teach yoga. Beginnings were slow but patience and persistence brought their fruit.

I am also qualified and practicing Hormonal Yoga Therapy by Dinah Rodrigues. This therapy is dedicated to women who are dealing with severe symptoms of menopause, PMS, have difficulty to get pregnant and generally have low level of hormones.

Should you wish to do yoga in Trenčín and near by I would be delighted to hear from you.
(Hatha, Ashtanga, Vinyasa, Yin, Hormonal Yoga Therapy by Dinah Rodrigues.