Joga

Joga – jednoducho znamená spájanie – či už spojenie fyzického s mentálnym, pohybu a dychu, vnútorným svetom a svetom vonkajším alebo spojenie jednotlivca s celkom. Na internete a v knihách nájdeme množstvo vysvetlení. Pre mňa osobne je joga spojenie sa sama so sebou a spojenie sa s vami a s okolitým svetom. Poznáme už mnoho vetiev a druhov jogy, mne najbližšie sú Hatha, Vinyasa a Hormonálna Jogová Terapia.

Momentálne pôsobím v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom. Usporadúvam semináre Hormonálnej Jogovej Terapie pre ženy a novinkou sú taktiež jogové pobyty na Slovensku a v zahraničí.

Najaktuálnejšie informácie ohľadne rozvrhu nájdete na facebook stránke (@mirkamig) alebo každý deň v príbehoch na instagrame (@mirkamigasova).

Rozvrh lekcií pre verejnosť ako aj semináre Hormonálnej Jogovej Terapie nájdete na https://yoga-mirka.reservio.com/

Súkromné lekcie
​Ak máte radšej individuálny prístup, uprednostňujete prístup 1na1 alebo máte zdravotné problémy a potrebujete osobitnejšie nasmerovanie, súkromné lekcie sú pre vás ako stvorené (pre jednotlivcov alebo pre skupiny do 5 ľudí)

​1 os 60 min     25€
1 os 90 min     30€

​2 os 60 min     35€
2 os 90 min     40€

Firmy
Joga na pracovisku má podložené benefity pre zamestnancov. V zahraničí je to veľký trend, ktorý sa postupne dostáva aj do slovenských firiem a na úrady. Medzi preukázateľné benefity cvičenia jogy na pracovisku patria:

  • Zvýšenie produktivity zamestnancov
  • Zníženie stresu na pracovisku
  • Zlepšenie vzťahov na pracovisku, kolega-kolega alebo nadriadený-podriadený
  • Zníženie absencie a fluktuácie zamestnancov
  • Zlepšenie fyzického zdravia a duševného blaha zamestnancov
  • Podporuje „work-life balance“

Jogu môžete taktiež zahrnúť ako program do svojich team buildingov, firemných podujatí a rôznych školení pre zamestnancov.
​Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte ahoj@mirkamigasova.sk

Yoga in English
Hi, Yoga in Enlish in Trenčín and its surroundings..
My yoga journey started in SE Asia back in 2013. It was in Bali that it all began. After few years of practicing I have decided it was a time to move my practice forward so I signed up for YTT in India. I have attained my 200h Yoga Alliance certificate for Hatha, Vinyasa and Ashtanga in 2016.
Since I moved back to Slovakia in 2018 I nearly immediately started to teach yoga. Beginnings were slow but patience and persistence brought their fruit.
I am also qualified and practicing Hormonal Yoga Therapy by Dinah Rodrigues. This therapy is dedicated to women who are dealing with severe symptoms of menopause, PMS, have difficulty to get pregnant and generally have low level of hormones.
Should you wish to do yoga in Trenčín and near by I would be delighted to hear from you.

(Hatha, Ashtanga, Vinyasa, Yin, Hormonal Yoga Therapy by Dinah Rodrigues)