Pobyty

Ajurvéda a Joga
na Srí Lanke

(ajurvéda – joga – ty)
Letný pobyt 16.7. – 31.7.2023
Jesenný pobyt 2.11. – 17.11.2023
 
Kde: Sethmara Ayurveda Resort, Tangalle, Sri Lanka
Kapacita: max 20 osôb

Cena: 2390€
Prihlášky a viac info: ahoj@mirkamigasova.sk

POZÝVAM ŤA STRÁVIŤ 14 NEZABUDNUTEĽNÝCH DNÍ S AJURVÉDOU A JOGOU NA TROPICKOM OSTROVE SRÍ LANKA

Budeš sa venovať sám sebe cez intenzívne liečenie ajurvédou, jogou a oddychom v prostredí ajurvédskeho centra Sethmara Ayurveda Resort, menej ako 100 metrov od pláže.

Len si to predstav – ráno sa zobudíš, zacvičíš si Hormonálnu jogu pri šume oceánu a za zvuku tropického vtáctva, nasledujú zdravé raňajky, masáže a procedúry, obed z lokálnych surovín v princípe ajurvédy, pokračuješ s masážami a procedúrami, večer oddychuješ poprípade sa pripojíš na Fyzioterapeutickú jogu a deň zakončíš chutnou večerou pri západe slnka – vidíš sa tam?

Čo je Ajurvéda?

Ajurvéda je celostná medicína, ktorá sa zameriava a lieči príčiny (namiesto symptómov) vzniku choroby a nerovnováhy v tele. V sanskrte slovo ajurvéda znamená „veda o živote“, čo zodpovedá spôsobu, akým sa ajurvéda stavia k liečeniu chorôb. Kladie veľký dôraz na prevenciu a neustálu podporu zdravia za pomoci vyváženej stravy, pozitívneho myslenia, zdravého životného štýlu a dostatku pohybu.
Zvnútra pomáha a nastavuje energiu tela do rovnováhy cez vhodnú stravu, bylinky a celkovou detoxikáciou organizmu a zvonka rôznymi príjemnými procedúrami, masážami, jogou a oddychom v pokojnom prostredí.
6
pobyt-sri-lanka-vyhodne-trencin-15-dni (9)
pobyt-sri-lanka-vyhodne-trencin-15-dni (5)
2

Benefity Ajurvédy

Deň v centre s Ajurvédou a Jogou

Prvý deň nás prehliadne ajurvédsky lekár a určí liečbu na najbližšie dni. Počas celého pobytu budete pod jeho drobnohľadom. Liečba sa bude upravovať podľa toho, ako na ňu budete reagovať a ako určí lekár. Komunikácia bude prebiehať v angličtine. Ja tam budem pre teba, ak budeš potrebovať asistenciu s prekladom

Každé ráno pred raňajkami si zacvičíme zostavu Hormonálnej jogy pre ženy – táto zostava podporuje žľazy s vnútorným vylučovaním a v spojení s ajurvédou má vynikajúce účinky (nezúfaj, ak zostavu nepoznáš, počas prvých dní sa ju celú naučíme). Po raňajkách sa presunieme na naše procedúry a masáže – tie nám zaberú celé doobedie. Je to príjemný oddychový čas.

Po výživnom obede pokračujú masáže a procedúry alebo budeš mať priestor pre seba – odbehnúť si môžeš na pláž alebo len tak leňošiť v húpacej sieti. Pred večerou sa skupina stretne pri večernej Fyzioterapeutickej joge alebo inej spoločnej aktivite – bude záležať iba na nás a na tom ako sa budeme cítiť. Po večeri je už voľný program.

pobyt-sri-lanka-vyhodne-trencin
pobyt-sri-lanka-vyhodne-trencin-15-dni
pobyt-sri-lanka-vyhodne-trencin-15-dni (3)
pobyt-sri-lanka-vyhodne-trencin-15-dni (2)

Výlety

• 1/2 deň na Safari

• Čajová plantáž

• Výlet do mesta Tangalle

• Východ slnka na kajaku

Joga

Ranná Hormonálna Jogová Terapia na podporu žliaz s vnútorným vylučovaním a celkovým ozdravným účinkom

Večerná Fyzioterapeutická Joga (poprípade Vinyasa pre pokročilejších jogínov)

Ubytovanie

Budeme bývať v krásnom komplexe Sethmara Ayurveda Resort, o ktorý sa s laskou stará a rozvíja majiteľka Mirka Mahima Bartošová. Máme k dispozícii krásne nové 2 lôžkové izby, 2 lôžkové prírodné bungalovy a apartmány v priestrannej ville. Rezort je usadený asi 100 m od pláže v objatí nádhernej záhrady s palmami, tropickými rastlinami a exotickým vtáctvom. Osviežiť sa budeš môcť v bazéniku a oddýchnuť v rôznych zákutiach záhrady alebo na pláži.

Poistenie

Odporúčam si poistiť letenku ako aj celú cestu, môžeš ma kontaktovať pre podrobnosti

Víza

Potrebné vybaviť pred cestou, detaily k vyplneniu vám budú zaslané v osobitnom maily

Strava

Plná penzia - ajurvédske raňajky, obed a večera bylinné liečivá, ovocné šťavy, čaje, voda

Letenky

Veľmi rada pomôžem s rezerváciou, ideálne všetci na jednom lete kvôli odvozu z letiska a na letisko poprípade rovnaký prílet/odlet

Cesta

Po prílete na Srí Lanku nás odvezie priamo do rezortu objednaný šofér. Cestu na/z Viedenské letisko si každý organizuje osve

Vaše slová o pobytoch na Srí Lanke

Čo je zahrnuté

Čo nie je zahrnuté​

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi na ahoj@mirkamigasova.sk a rada všetko vysvetlím, pomôžem, môžeme si zavolať – som tu pre vás.

Teším sa ako spolu zažijeme nádherné dni, ktoré sa nám vryjú do pamäte na veľmi veľmi dlho.
Mirka

Ďalšie RECENZIE

12
10
8
3