Pobyty

Ajurvéda a Joga na Srí Lanke

(ajurvéda – joga – oddych – ty)
Kedy: 23.10. – 6.11.2021 
Kde: Srí Lanka (blízko mestečka Tangalle na juhu ostrova)
Kapacita: max 10 osôb

Pozývam ťa stráviť 14 nezabudnuteľných dní s ajurvédou a jogou na tropickom ostrove Srí Lanka v Indickom oceáne

Budeš sa venovať sám sebe cez intenzívne liečenie ajurvédou, jogou a oddychom v prostredí ayurvedskeho centra, menej ako 100 metrov od pláže a šumu oceánu. Len si to predstav – ráno sa zobudíš, joga pri zvuku oceanu, zdravé raňajky v tropickej záhrade, masáže a procedúry, obed z lokálnych surovín a v princípe ajurvédy, masáže a procedúry, oddych/joga, večera pri západe slnka s výhľadom na oceán – vidíš sa tam?

Čo je Ajurvéda?

najstaršie svetové učenie o zdraví. Ajurvéda je celostná medicína, ktorá sa zameriava a lieči príčiny vzniku choroby a nerovnováhy v tele. Pomáha a nastavuje energiu tela do rovnováhy cez vhodnú stravu, bylinky, detoxikáciou organizmu, oddychom a tradičnými procedúrami v pokojnom prostredí.

Benefity Ajurvédy

Deň v centre s Ajurvédou

Prvý deň po prílete ťa prehliadne skúsený ajurvédsky lekár a určí pomocou diagnózy cez pulz, jazyk a oči celkovú liečbu na najbližších 14 dni. Predpíše ti vhodnú ajurvédsku stravu, bylinne medikamenty a procedúry na každý deň. Počas pobytu sa s ním stretneš viac krát na priebežné prehliadky.
Každé ráno si spolu zacvičíme hormonálnu jogu na naštartovanie dňa, raňajky, procedúry a masáže, obed, procedúry a masáže, oddych/joga, večera, čas pre seba alebo v skupine. Všetko bude záležať na tebe, jogy nie sú mandatórne avšak pohyb doporučujem v rámci celého procesu.
Počas dňa máš zabezpečenú 3x ajurvédsku stravu a pitný režim podľa lekárskeho predpisu. Môžeš čakať 5-7 procedúr na každý deň na prečistenie a naštartovanie organizmu. Je to naozaj intenzívny a ozdravný program.
 

Joga

Skoro ráno pred raňajkami a procedúrami si zacvičíme zostavu hormonálnej jogy a navečer, po procedúrach a pred večerou pomalú relaxačnú jogu

Ubytovanie

Budeme bývať a tráviť náš čas v komplexe Sethmara Ayurveda Resort s boho plážovými bungalovmi a dvoma apartmánmi s balkónmi vo ville. Rezort je usadený asi 100m od pláže v objatí nádhernej záhrady s palmami a tropickými rastlinami. Osviežiť sa budeš môcť aj v bazéniku a oddýchnuť v rôznych zákutiach záhrady alebo na pláži...len si to predstav.

Cesta

Odlietať budeme 22.10. Na odlet budeš potrebovať negatívny PCR test spravený min 72hod pred odletom (bude ho vyžadovať letecká spoločnosť). Po prílete na Srí Lanku nás odvezie priamo do rezortu objednaný šofér

Víza

59€ - Vyplň formulár cez priložený link. (nezaškrtni covid19 insurance, poistenie budeme mať cez rezort plus svoje vlastné)

Letenky

Každý osve alebo sa môžeme dohodnúť a zarezervovať si letenky spolu. Určite rada pomôžem, poradím, vybavím, stačí napísať (september 2021 - 750€)

Poistenie

Rezort ponúka poistenie a 2x PCR test na mieste - poistenie povinné ak by ste dostali kovid, máte pokrytú liečbu v špičkovej súkromnej nemocnici a 2x PCR test povinný 1.deň a 14.deň pobytu. Vlastné cestovné poistenie na pokrytie cesty a akýchkoľvek nečakaných udalostí odporúčané

Čo je zahrnuté

Čo nie je zahrnuté​

Momentálna situácia​

Rezort, v ktorom budeme bývať je karanténny hotel Safe and Secure Level 1, čo mu umožňuje prijímať turistov zo zahraničia, čo znamená, že budeme mať umožnený pobyt za každých okolností zo strany Sri Lanky.

Zo Slovenskej strany, keďže sa zúčastňujeme liečebného pobytu, nemali by sme mať problém taktiež odísť, rezort nám pred odletom pošle potvrdenie o ozdravnom pobyte.

CENA POBYTU JE 2250€

Ak máš akékoľvek otázky ozvi sa mi na ahoj@mirkamigasova.sk a rada všetko vysvetlím, pomôžem, môžeme si zavolať. Verím, že na túto cestu sa už konečne po roku vydáme a zažijeme spolu nádherné dni, ktoré sa nám vryjú do pamäte na veľmi veľmi dlho. Teším sa.