Pobyty

Ajurvéda a Joga na Srí Lanke

(ajurvéda – joga – ty)

– Ozdravný pobyt, bude možné letieť aj v prípade cestovných reštrikcií –

– Vítaní sú všetci –

Kedy: 17.10- 1.11.2022
Kde: Sethmara Ayurveda Resort, Tangalle, Sri Lanka
Kapacita: max 10 osôb

Cena: 2220€
Prihlášky a viac info: ahoj@mirkamigasova.sk

Pozývam ťa stráviť 14 nezabudnuteľných dní s ajurvédou a jogou na tropickom ostrove Srí Lanka v Indickom oceáne

Budeš sa venovať sám sebe cez intenzívne liečenie ajurvédou, jogou a oddychom v prostredí ayurvedskeho centra Sethmara Ayurveda Resort, menej ako 100 metrov od pláže a šumu oceánu.

Len si to predstav – ráno sa zobudíš, joga pri zvuku oceanu, zdravé raňajky v tropickej záhrade, masáže a procedúry, obed z lokálnych surovín v princípe ajurvédy, masáže a procedúry, oddych/joga, večera pri západe slnka s výhľadom na oceán – vidíš sa tam?

Čo je Ajurvéda?

Ajurvéda je celostná medicína, ktorá sa zameriava a lieči príčiny (namiesto symptómov) vzniku choroby a nerovnováhy v tele a to na vnútornej a vonkajšej úrovni. Zvnútra pomáha a nastavuje energiu tela do rovnováhy cez vhodnú stravu, bylinky a celkovou detoxikáciou organizmu a zvonka rôznymi príjemnými procedúrami, masážami, jogou a oddychom v pokojnom prostredí.

Deň v centre s Ajurvédou a Jogou

Prvý deň po prílete nás prehliadne skúsený ajurvédsky lekár a určí pomocou diagnózy cez pulz, jazyk a oči celkovú liečbu na najbližších 14 dni.

Predpíše vhodnú ajurvédsku stravu, bylinne medikamenty a procedúry na každý deň.

Počas pobytu sa s ním stretneme viac krát na priebežné prehliadky.

Každé ráno bude na teba čakať lekcia jogy na naštartovanie dňa, nasledovať budú raňajky, procedúry a masáže, obed, ďalšie predpísané procedúry a masáže, oddych/joga/meditácia, večera, čas pre seba alebo v skupine.

Benefity Ajurvédy

Joga

2x do dňa (ráno a večer) na podporu celého procesu očisty.

Na svoje si prídu začiatočníci aj pokročilejší.

Môžete sa tešiť na rôzne štýly, vedené relaxácie a pohybové dielne, všetko bude šití na mieru skupiny.

Ubytovanie

Budeme bývať a tráviť čas v komplexe Sethmara Ayurveda Resort. Rezort je pod krídlami Mirky Mahima Bartošovej - určite ju poznáte ako známu lektorku Hormonálnej jogy, ktorá sa oň s láskou stará. Ubytovaní budeme v 2 lôžkových bungalovoch a apartmánoch s balkónmi vo ville. Rezort je usadený asi 100 m od pláže v objatí nádhernej záhrady s palmami, tropickými rastlinami a exotickým vtáctvom. Osviežiť sa budeš môcť aj v bazéniku a oddýchnuť v rôznych zákutiach záhrady alebo na pláži...len si to predstav.

Poistenie/testovanie

Bude potrebné si vybaviť individuálne poistenie na Covid19 a cestovné poistenie (očko aj neočko).

Na Srí Lanke sú v prípade potreby k dispozícii špičkové covidové nemocnice pre turistov. 1x PCR test 72 hod pred odletom (očko aj neočko) neočkovaní: 2x PCR test po príchode na hotel (1.deň a 14.deň) plus povinné hotelové poistenie - plus 80e k celkovej cene očkovaní: oslobodení

Víza

59€ - Vyplň formulár cez priložený link. (nezaškrtni covid19 insurance, poistenie budeme mať cez rezort plus svoje vlastné)

STRAVA

Plná penzia - ajurvédske raňajky, obed a večera šité na mieru, bylinné liečivá, ovocné šťavy, čaje, kokosová voda

Letenky

Veľmi rada pomôžem s rezerváciou, ideálne všetci na jednom lete kvôli odvozu z letiska a na letisko

Cesta

Po prílete na Srí Lanku nás odvezie priamo do rezortu objednaný šofér (doprava z/na letiskov cene pobytu).

Čo je zahrnuté

Čo nie je zahrnuté​

Momentálna situácia​

Rezort, v ktorom budeme bývať je karanténny hotel Safe and Secure Level 1, čo mu umožňuje prijímať aj neočkovaných turistov zo zahraničia.

Znamená to, že budeme mať umožnený pobyt za každých okolností zo strany Sri Lanky.

Zo Slovenskej strany, keďže sa zúčastňujeme liečebného pobytu, nemali by sme mať problém taktiež odísť, ak bude potrebné, rezort nám pred odletom pošle potvrdenie o ozdravnom pobyte.

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte mi na ahoj@mirkamigasova.sk a rada všetko vysvetlím, pomôžem, môžeme si zavolať – som tu pre vás.
Teším sa ako spolu zažijeme nádherné dni, ktoré sa nám vryjú do pamäte na veľmi veľmi dlho.
Mirka